Kontakt: biuro@tomeble.pl GSM: +48 888 273 297
Transport i montaż u klienta
GWARANCJA JAKOŚCI oraz możliwość zmian
meble na wymiar dobrodzień wysoki połysk

Manufaktura Karpinski-Koza Meble Dobrodzień

Dobrodzień to jedno z najbardziej znanych zagłębi meblarskich w Polsce jak i w Europie. Ponad 150 lat tradycji regionu przetrwało aż do dziś. Marka Manufaktura mebli Karpinski Koza została założona w 1965 roku w Dobrodzieniu. Na tle innych producentów mebli na zamówienie wyróżnia się wysoką jakością oraz wykonaniem. Firmę rodzinną prowadzi już trzecie pokolenie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę. Utrzymujemy bezpośredni kontakt z klientami. Każdy wyprodukowany mebel oraz realizacja jest dopięta do końca i cieszy oko producenta jak i klienta.

Firma gwarantuje wysokiej klasy wykonanie drewnianych mebli w wykończeniu wielu rodzajów oklein jak i masywów. Wszystkie artykuły potrzebne do produkcji mebli są selekcjonowane wedle życzenia klientów. Co więcej, oferta firmy bogata jest w włoskie uchwyty do mebli, zagraniczne tkaniny tapicerskie oraz wysokiej jakości skór.

Marka w swojej ofercie posiada łóżka tapicerowane pojedyncze oraz łóżka z pojemnikiem i podwójne. W zestawie do sypialnie nie może zabraknąć toaletki do wizażu lub toaletki w stylu glamour. Ponadto proponujemy wykonanie garderoby do zabudowy lub szafy do skosu oraz szafy z frontami przesuwnymi.

Całość oferty Rodzinnej marki Manufaktura mebli Karpinski&Koza można znaleźć na stronie www.meblekarpinskikoza.pl  

Ponadto zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *